PŘEBOR OKRESU ZLÍN ve stolním tenisu dospělých pro rok 2022 ve Slavičíně

Publikováno

Dne 8.1.2022 se uskutečnil po roční pauze již tradiční přebor okresu Zlín. Letošním místem konání se opět stala Sportovní hala ve Slavičíně. Přebor byl zahájen v 11:30 prezentací. Celkem se prezentovalo 32 hráčů z 15 oddílů okresu Zlín. Turnaj jednotlivců se odehrál skupinovým systémem společně s pavoukem. Celkem bylo vytvořeno 8 základních skupin po 4 hráčích. Následně se odehrál pavouk a dohrávalo se na konečné pořadí.

Titul pro rok 2022 opět obhájil Vítek Pavel – PPK Malenovice z.s. před Milanem Kolaříkem – PPK Malenovice z.s. V bitvě o třetí místo vyhrál Konečný David – TJ Fryšták, z.s. před Tomášem Tesařem – TJ FS Napajedla, z.s.

Čtyřhry byly odehrány vyřazovacím způsobem – pavoukem. Zvítězila dvojice Chromčák Petr, Petrů Stanislav Tělocvičná jednota Sokol Jasenná. Na druhé místě se umístili Vítek Pavel, Holiš Martin – PPK Malenovice z.s.. V boji o třetí místo uspěli Jelínek Petr, Černohous Jan – TJ Jiskra Otrokovice, z.s před domácí dvojicí Kučera Jaroslav, Jančařík Miroslav – Sportovní kluby Slavičín, z.s.

Celý turnaj byl odehrán na 12 stolech. Vítězné pozice byly rozděleny mezi více oddílů. Děkujeme SK Slavičín za vynikající uspořádání turnaje.